Filtruj aktualności

Uwaga, uwaga! Nasz konkurs walentynkowy został rozstrzygnięty:))) Zdjęcie, które zajęło I miejsce zostało wykonane przez Wiktorię Jażdżewską - uczennicę klasy II F. Serdecznie gratulujemy pomysłu i efektu:) Nagrody zostaną wręczone pod koniec roku szkolnego. Wiktoria brawo!!!!

29 FINAŁ Wielkiej Orkiestry już za nami. Nawet nie spodziewaliśmy się, że będzie tak pięknie i tak hojnie😊

Finał w tym roku był trudny, ale mimo to dla nas niezwykły i wyjątkowy, ponieważ nasza szkoła po raz pierwszy uczestniczyła w Orkiestrze.

Mimo przeszkód i utrudnień, które napotykaliśmy na swojej drodze, jesteśmy bardzo szczęśliwi!

Finał zakończyliśmy kwotą deklarowaną 11230,37zł z kwesty ulicznej, 4025zł znalazło się na e-skarbonce, natomiast 3554zł pozyskaliśmy z aukcji internetowych.

Daje to nam MAGICZNĄ!! sumę 18 809,37 zł.

Przypominamy, że do końca lutego trwa nabór wniosków o przyznanie Stypendium Starosty za wyniki w nauce (średnia ocen I semestr co najmniej 4,8) lub wybitne osiągnięcia sportowe (średnia ocen co najmniej 3,5). Wszelkie niezbędne informacje  oraz dokumenty do pobrania dostępne są pod linkiem: https://www.powiat-gdanski.pl/stypendia-starosty-gdanskiego.

KOCHANI !!!! UWAGA KONKURS!

Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs na NAJFAJNIEJSZE ZDJĘCIE WALENTYNKOWE.

Może być to zdjęcie z chłopakiem/dziewczyną ale nie musi! Liczymy na waszą kreatywność;)))

Na zwycięzcę czeka nagroda:)

zdjęcia prosimy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do środy 17.02.2021

powodzenia :))

Kochani!
Na tę chwilę mamy 11.230 zł w samych puszkach!
Musimy jeszcze poczekać na końcowy wynik aukcji internetowych, a także na sumę zebraną przez e - skarbonkę, ale... zapowiada się bardzo, bardzo dobrze!
Jest jeszcze czas, aby dorzucić grosik do skarbonki!
Jeszcze jest czas na skorzystanie z aukcji na allegro!
Niech orkiestra gra do końca świata i o jeden dzień dłużej 🙂

Kochani dzieje się dzieje:)))) orkiestra już z nami gra, nasi wolontariusze w akcji

Czekamy na was dziś o 14 w naszej szkole:)))

OD PONIEDZIAŁKU 1 LUTEGO 2021 ROKU  ROZPOCZYNAMY AUTORSKI PROJEKT DLA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI NASZEJ SZKOŁY PT:

“WYZWANIE MASZEROWANIE edycja dla szkół”.

Kochani!! dzieje się oj dzieje... pragniemy was poinformować, że na koncie orkiestry mamy już prawie 1400zł uzbierane z naszych aukcji internetowych i prawie 700 zł na naszej eskarbonce:) cuuuudnie!!! dziękujemy z całego serducha:)))) liczymy na Was i prosimy o więcej :)

W najbliższą niedzielę 31 stycznia 2021 odbędzie się 29 FINAŁ Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdego roku taki finał przyciąga tłumy osób chętnych wspomóc orkiestrę i potrzebujących.

Moi kochani!
Dzieje się!!!!!
Jak Wam wiadomo, w tym roku nasza Szkoła po raz pierwszy wystawia swój własny SZTAB na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

W nadchodzącym Nowym Roku 2021
życzymy 12 miesięcy zdrowia,
365 dni pełnych uśmiechu i radości,
sukcesów w życiu zawodowym,
pomyślności w prywatnych sprawach,
mądrych, trafnych decyzji
i jak najmniej trosk.

Najlepsze życzenia noworoczne
składa Dyrekcja Zespołu Szkół Rolniczych
Centrum Kształcenia Praktycznego
w Rusocinie

W tym magicznym czasie życzymy wszystkim pracownikom i uczniom Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Rusocinie

Serdeczne gratulacje dla naszej uczennicy Natalii Wróbel, której przyznano Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego.

Moi drodzy!
Dziś miałam zaszczyt i przyjemność zawieźć naszą ukochaną "kaczuszką" dary ludzi wielkiego serca dla potrzebującej babci, która została rodziną zastępczą dla swojego miesięcznego wnuczka. Za kierownicą - niezastąpiony pan Staś!

Kategoria Aktualności: Wydarzenia

Mimo pandemii i wiążących się z nią zmian, również w tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie rozbrzmi na całym świecie, aby zbierać środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń medycznych.

Zespół Szkół Rolniczych
Centrum Kształcenia Praktycznego