28 kwietnia 2022 w odbędą się wybory Rzecznika Praw Ucznia.

Godzina: 8.00 – 13.00.

Miejsce: Hol dolny szkoły.

Wybory przeprowadzi Komisja Wyborcza, w której skład wejdą uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Rusocinie. Rzecznik zostanie wybrany spośród pracowników pedagogicznych szkoły. Kandydaci na stanowisko Rzecznika: - Pani Alicja Kwiatkowska - Pani Marta Kijak.

Wybory odbędą się w drodze: - Powszechnej – każdy uczeń ma prawo do głosowania, - Równej - każdy uczeń ma jeden głos, - Bezpośredniej – każdy głosuje osobiście, - Tajnej – wybór jest anonimowy, a warunki podczas wyborów - gwarantują tajność głosowania, - Większościowej – wybory wygrywa kandydat, który uzyskał największą ilość głosów.

ADRES

Zespół Szkół Rolniczych
Centrum Kształcenia Praktycznego
im. Macieja Rataja
Rusocin, ul. M. Rataja 12
83-031 Łęgowo

 

KONTAKT

58 301-00-78
58 301-00-61
email: sekretariat@zsrckp.edu.pl


Wykonanie: newww.pl