To był wyjątkowy dzień, wyjątkowe wydarzenie - piknik rodzinny połączony ze zbiórką dla Ani!
Mimo niesprzyjających warunków pogodowych - pokazaliśmy nasze wielkie serca!
Gry i zabawy dla dzieci, kiermasz połączony z wietrzeniem szafy, ognisko z pysznymi kiełbaskami oraz przejażdżki na autodromie z @Automobilklub Morski, wozy strażackie, dron, fliiper - Flinstonowie, malowanie twarzy, a także wiele innych atrakcji - z tego wszystkiego mogli skorzystać nasi goście 🙂
Wielkim zainteresowaniem cieszyła się nasza kawiarenka 🙂
Brzydka pogodna w tym przypadku nieco pomogła - po skorzystaniu z "zewnętrznych" atrakcji można było usiąść przy stoliczku i napić się pysznej kawy, która wraz ze słodkim deserem doskonale smakowała po obiedzie w postaci kiełbasek pieczonych na naszym ognisku 🙂
Nasza szkolna społeczność - dyrekcja, nauczyciele, pracownicy administracyjni oraz uczniowie dziękujemy za liczne przybycie i wspieranie naszej akcji! Wspólnymi siłami udało się nam zebrać 6.132, 63 złote! Dzięki tej kwocie mała Ania będzie mogła dwa razy skorzystać z turnusu rehabilitacyjnego!
Z naszej, nauczycielskiej strony chcielibyśmy podziękować naszym wspaniałym uczniom oraz ich rodzicom, którzy tak licznie i tak chętnie włączyli się w przygotowanie pikniku - to dzięki Wam stoły uginały się pod ciężarem ciast i innych słodkości!
Dziękujemy za wielką pracę włożoną w przygotowanie naszego bufetu, kiermaszu, ogniska, a także innych atrakcji!
Mamy niesamowitych, empatycznych i chętnych do pomocy uczniów!
Dziękujemy wszystkim sponsorom oraz firmom, które włączyły się w przygotowanie naszej imprezy, a także @Powiat Gdański - za otrzymane upominki i czynne wsparcie.
Udostępniajcie proszę nasz post - niech wszyscy wiedzą, jak wygląda nasza szkoła "od środka" i jakie dzieciaki się w niej uczą 🙂
DZIĘKUJEMY WSZYTKIM ZA WIELKĄ PRACĘ A NASZYM GOŚCIOM - ZA LICZNE PRZYBYCIE 🙂
SPOŁECZNOŚĆ ZSR CKP W RUSOCINIE 🙂

 

ADRES

Zespół Szkół Rolniczych
Centrum Kształcenia Praktycznego
im. Macieja Rataja
Rusocin, ul. M. Rataja 12
83-031 Łęgowo

 

KONTAKT

58 301-00-78
58 301-00-61
email: sekretariat@zsrckp.edu.pl


Wykonanie: newww.pl