W sobotę 28 maja br. odbył się w naszej szkole festyn dla Ani, poświęcony zbiórce środków pieniężnych na leczenie dziewczynki. Program festynu był bardzo bogaty w atrakcje dla dzieci, uczniów i rodziców. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W sali 107 zorganizowano warsztaty plastyczne, w których udział wzięły dzieci naszych nauczycieli, rodzeństwo naszych uczniów, uczniowie naszej szkoły, uczniowie z Ukrainy, a nawet rodzice. Powstało wiele ciekawych prac. Tematem przewodnim warsztatów plastycznych było - Pomalujmy razem świat. Frekwencja dopisała, powstało wiele ciekawych prac, które zaprezentowano w sali 107 z okazji Dnia Dziecka. 

ADRES

Zespół Szkół Rolniczych
Centrum Kształcenia Praktycznego
im. Macieja Rataja
Rusocin, ul. M. Rataja 12
83-031 Łęgowo

 

KONTAKT

58 301-00-78
58 301-00-61
email: sekretariat@zsrckp.edu.pl


Wykonanie: newww.pl