Serdeczne gratulacje dla naszej uczennicy Natalii Wróbel, której przyznano Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego.

Stypendia te przyznawane są od 2002 roku. W tym roku wyróżniono aż 921 uczniów reprezentujących szkoły z całego Pomorza. Wśród nagrodzonych są laureaci konkursów  i olimpiad przedmiotowych, wyróżniający się uczniowie ze szkół zawodowych, a także uczestnicy projektu Zdolni z Pomorza. Tegoroczna Gala - ze względu na obostrzenia związane z ogłoszeniem stanu epidemii - odbywa się w formule zdalnej. Zapraszamy do obejrzenia  wystąpienia Marszałka Województwa Pomorskiego, Mieczysława Struka oraz krótkich filmików przygotowanych przez przedstawicieli poszczególnych kategorii stypendialnych.

   Premiera 23.12.2020, godzina 12.00

   https://liblink.pl/QxI8k1StG6

ADRES

Zespół Szkół Rolniczych
Centrum Kształcenia Praktycznego
im. Macieja Rataja
Rusocin, ul. M. Rataja 12
83-031 Łęgowo

 

KONTAKT

58 301-00-78
58 301-00-61
email: sekretariat@zsrckp.edu.pl