W najbliższą niedzielę 31 stycznia 2021 odbędzie się 29 FINAŁ Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdego roku taki finał przyciąga tłumy osób chętnych wspomóc orkiestrę i potrzebujących.  

W tym roku chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić do Zespołu Szkół Rolniczych w Rusocinie, gdzie w głównym budynku szkoły będzie znajdował się punkt, w którym możecie wrzucić datek do puszki WOŚP. Oprócz wystawionych przez nasz sztab puszek orkiestry będzie można nabyć gadżety tegorocznego finału WOŚP, obrazy i albumy wystawione przez Uniwersytet Trzeciego Wieku w Pruszczu Gdańskim i Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim, zwiedzić tereny naszej szkoły, skosztować pysznego ciasta i zobaczyć inne atrakcje. Razem z Automobil Klub Morski organizujemy sportowe przejazdy samochodowe na autodromie szkolnym.  

 Wszystko będzie odbywało się zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa i z zachowaniem reżimu sanitarnego.  

Serdecznie zapraszamy do Zespołu Szkół Rolniczych w Rusocinie niedziela 31 stycznia 2021 godz. 14:00 – 16:00.  

ADRES

Zespół Szkół Rolniczych
Centrum Kształcenia Praktycznego
im. Macieja Rataja
Rusocin, ul. M. Rataja 12
83-031 Łęgowo

 

KONTAKT

58 301-00-78
58 301-00-61
email: sekretariat@zsrckp.edu.pl