Jak co roku przez cały październik organizujemy w szkole zbiórkę nieużywanych/starych biustonoszy.

Kampania nie tylko promuje dbanie o zdrowe piersi oraz regularne badania. Zebrane biustonosze przekazywane są partnerowi kampanii, firmie recyklingowej Wtórpol, a uzyskane środki z ich recyklingu wspierają charytatywne działania związane z walką z rakiem piersi organizacji pożytku publicznego fundacji "Wsparcie na Starcie" oraz stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny.

Zachęcamy WSZYSTKICH do przeszukania swoich szaf, szuflad, do zachęcania do kampanii członków rodziny i znajomych. Biustonosze możecie przynosić do szkoły do 29 października, jeden pojemnik znajduje się przy sklepiku, drugi obok sali gimnastycznej.

 

Więcej informacji uzyskacie pod linkiem: https://www.dotykamwygrywam.pl/o-kampanii

 

Organizatorzy: 

Marta Kijak

Alicja Kwiatkowska

Krystian Pleśnierowicz

 

ADRES

Zespół Szkół Rolniczych
Centrum Kształcenia Praktycznego
im. Macieja Rataja
Rusocin, ul. M. Rataja 12
83-031 Łęgowo

 

KONTAKT

58 301-00-78
58 301-00-61
email: sekretariat@zsrckp.edu.pl