Aszyk Robert

dyrektor szkoły,

nauczyciel wychowania fizycznego

Pielecka Joanna

wicedyrektor szkoły,

nauczyciel przedmiotów zawodowych, gastronomicznych

Chylak Piotr

kierownik szkolenia praktycznego,

nauczyciel przedmiotów zawodowych

Brożek Anna

zastępca kierownika szkolenia praktycznego,

nauczyciel przedmiotów zawodowych i ogólnokształcących

Rybak Agnieszka

kierownik internatu

Adamczak Ewa

nauczyciel historii

Baj Małgorzata

nauczyciel chemii

Bednarz Grzegorz

nauczyciel przedmiotów zawodowych i informatyki

Bonin Piotr

nauczyciel religii

Borys Tadeusz

nauczyciel przedmiotów zawodowych

Byczuk Anna

nauczyciel WOSu

Chudzik Barbara

nauczyciel przedmiotów zawodowych, gastronomicznych

Dębkowska Agnieszka

nauczyciel wychowania fizycznego

Dymek Zbigniew

nauczyciel przedmiotów zawodowych

Gajewski Rafał

nauczyciel wychowania fizycznego

Grabkowska Elżbieta

nauczyciel przedmiotów zawodowych, hotelarskich

Grefkiewicz Irena

nauczyciel przedmiotów zawodowych

Itrych Magdalena

nauczyciel przedmiotów zawodowych, gastronomicznych

Jankowski Zbigniew

nauczyciel przedmiotów zawodowych, ekonomicznych

Jakuszyk Maria

nauczyciel przedmiotów zawodowych, gastronomicznych

Kabat Krzysztof

nauczyciel matematyki

Kamoń Krzysztof

nauczyciel przedmiotów zawodowych

Kapusta Małgorzata

nauczyciel biologii

Kijak Marta

nauczyciel języka angielskiego

Klimczak Tomasz

nauczyciel przepisów ruchu drogowego

Komorowski Rafał

nauczyciel przedmiotów zawodowych

Kwiatkowska Alicja

nauczyciel języka polskiego

Kwiatkowska Katarzyna

pedagog szkolny

Machlus Monika

nauczyciel przedmiotów zawodowych

Naczk-Bogatko Bogumiła

nauczyciel przedmiotów zawodowych, gastronomicznych

Ostrowski Wojciech

nauczyciel przedmiotów zawodowych i wychowania fizycznego

Pestka Sylwia

nauczyciel języka niemieckiego

Piontek Anna

nauczyciel języka polskiego

Pleśnierowicz Krystian

nauczyciel historii i wychowania fizycznego,

opiekun biblioteki szkolnej

Rajnowska Magdalena

nauczyciel języka polskiego

Rozmus Stefan

nauczyciel przedmiotów zawodowych

Romanowski Zdzisław

nauczyciel przedmiotów zawodowych

Rutkowska Ada

pedagog szkolny

Salewska-Parada Iwona

nauczyciel chemii

Silarski Michał

nauczyciel przedmiotów zawodowych, ekonomicznych i hotelarskich

Sobiecki Tadeusz

nauczyciel przedmiotów zawodowych, gastronomicznych

Solska Halina

doradca zawodowy

Subczyńska Anna

nauczyciel religii

Szczudło Wojciech

nauczyciel wychowania fizycznego

Szczybura-Budzik Katarzyna

nauczyciel fizyki i matematyki

Szmul Anna

nauczyciel wychowania fizycznego

Szturmowicz-Targońska Karolina

nauczyciel zajęć rewalidacyjnych

Świerczyńska Dorota

nauczyciel matematyki

Tabeau Roman

nauczyciel przedmiotów zawodowych, gastronomicznych

Tałałaj Jan

nauczyciel przedmiotów zawodowych

Trzeciak Danuta

wychowawca internatu

Urbanek Marek

nauczyciel przedmiotów zawodowych

Wojciechowska Anna

nauczyciel języka niemieckiego

Wrycza Anna

nauczyciel przedmiotów zawodowych, hotelarskich

Ziółkowski Jarosław

nauczyciel wychowania fizycznego I EDB

Żuk Maciej

nauczyciel geografii I przedmiotów zawodowych, hotelarskich

ADRES

Zespół Szkół Rolniczych
Centrum Kształcenia Praktycznego
im. Macieja Rataja
Rusocin, ul. M. Rataja 12
83-031 Łęgowo

 

KONTAKT

58 301-00-78
58 301-00-61
email: sekretariat@zsrckp.edu.pl