ZSRCKP TO SZANSA NA DOBRY ZAWÓD

Nasi absolwenci nie mają problemów ze znalezieniem pracy w swoim zawodzie.

SEKCJE SPORTOWE

W szkole działa sekcja siatkówki dziewcząt i chłopców, piłki koszykowej, tenisa stołowego, piłki nożnej, szachowa i strzelecka.

NIEZALEŻNOŚĆ I SAMODZIELNOŚĆ

Uczniowie mają możliwość pracy weekendowej zarabiając pierwsze pieniądze usamodzielniają się.

INTERNAT

Szkoła oferuje zakwaterowanie w internacie dla uczniów pozamiejscowych lub z trudną sytuacją mieszkaniową.

NAUKA Z PASJĄ

Uczniowie w ramach warsztatów przeprowadzili renowację zabytkowego ciągnika.

DOBRZE WYPOSAŻONE WARSZTATY

Warsztaty gwarantują uczniom praktyki na nowoczesnym sprzęcie.

KURSY

Szkoła przeprowadza kursy prowadzenia produkcji rolniczej oraz na kombajn, wózek widłowy.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Uczniowie odbywają praktyki w dużych znanych firmach województwa pomorskiego.

WYJAZDY NA PRAKTYKI ZAGRANICZNE

Uczniowie w ramach projektu POWER VET odbywają praktyki w Niemczech.

 

KADRA

URBANEK MAREK dyrektor / przedmioty zawodowe mechaniczne

KAPUSTA MAŁGORZATA zastępca dyrektora / biologia

CHYLAK PIOTR kierownik szkolenia praktycznego / przepisy ruchu drogowego, przedmioty zawodowe mechaniczne

WRYCZA ANNA zastępca kierownika szkolenia praktycznego / przedmioty zawodowe hotelarskie

LESIAK BOŻENA kierownik internatu / przedmioty zawodowe hotelarskie

ADAMCZAK EWA historia

BEDNARZ GRZEGORZ informatyka

BROŻEK ANNA przedmioty zawodowe ekonomiczne

BUCZEK IRMINA chemia

BYCZUK ANNA historia, WOS

CHUDZIK BARBARA przedmioty zawodowe gastronomiczne

DĘBKOWSKA AGNIESZKA wychowanie fizyczne

DYMEK ZBIGNIEW przedmioty zawodowe mechaniczne

GRABKOWSKA ELŻBIETA przedmioty zawodowe hotelarskie

GREFKIEWICZ IRENA przedmioty zawodowe mechaniczne

JANKOWSKI ZBIGNIEW przedmioty zawodowe ekonomiczne

JARY URSZULA język polski, WOK

KABAT KRZYSZTOF matematyka

KAMOŃ KRZYSZTOF przedmioty zawodowe mechaniczne

KIJAK MARTA język angielski

KLIMCZAK TOMASZ instruktor nauki jazdy

KWIATKOWSKA ALICJA język polski

KWIATKOWSKA KATARZYNA pedagog

LIPKE KATARZYNA język angielski

MAKOWSKI ALFRED przedmioty zawodowe mechaniczne

MICHALSKA VIOLETTA fizyka

MICHALUK RENATA język niemiecki, religia

NACZK BOGUMIŁA przedmioty zawodowe gastronomiczne

OSTROWSKI WOJCIECH wychowanie fizyczne

PESTKA SYLWIA język niemiecki

PIELECKA JOANNA przedmioty zawodowe gastronomiczne

PIONTEK ANNA język angielski

PLEŚNIEROWICZ KRYSTIAN biblioteka

PRZĘDZIUK RYSZARD przedmioty zawodowe mechaniczne

RAJNOWSKA MAGDALENA język polski

ROZMUS STEFAN przedmioty zawodowe mechaniczne

RUTKOWSKA ADA pedagog szkoły specjalnej

RYBAK AGNIESZKA wychowawca w internacie

SALEWSKA IWONA biologia

SILARSKI MICHAŁ przedmioty zawodowe ekonomiczne

SOLSKA HALINA informatyka, doradztwo zawodowe

SUBCZYŃSKA ANNA religia

SZMUL ANNA wychowanie fizyczne

SZTURMOWICZ-TARGOŃSKA KAROLINA socjoterapia

ŚWIERCZYŃSKA DOROTA matematyka

TABEAU ROMAN przedmioty zawodowe gastronomiczne

TAŁAŁAJ JAN przedmioty zawodowe mechaniczne

TRZECIAK DANUTA wychowawca w internacie

ZIÓŁKOWSKI JAROSŁAW wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

ŻUK MACIEJ geografia, przedmioty zawodowe hotelarskie

 

Wychowawcy klas w roku szkolnym 2016/2017

I A

II A Bożena Lesiak

III A Anna Byczuk

I B Barbara Chudzik

II B Anna Szmul

III B Bogumiła Naczk

I C Renata Michaluk

II C Jarosław Ziółkowski

III C Irena Grefkiewicz

I TMR + I TH

II TMR Iwona Salewska

III TMR Violetta Michalska

IV TMR Ryszard Przędziuk

I TM Zbigniew Dymek

II TŻ + II TH (I F) Dorota Świerczyńska

III TŻ + III TH (III F) Urszula Jary

IV TŻ Joanna Pielecka

IV TH + IV TMR (IV F) Ewa Adamczak

 

Kadra ZSRCKP w Rusocinie podczas balu studniówkowego 2015 r.

Zdjęcie zbiorowe studniówka 2015.